Kargo ve Teslimat Bilgisi

Siparişinizi takiben havale ile birlikte teslimat süreci başlamaktadır. Vereceğiniz siparişlerin toplam tutarına göre farklı zamanlarda kargo kampanyaları yapılmaktadır. Kargo fiyatları siparişi verilen ürünlerin ebatları ve ağırlıkları değişkenlik gösterebileceği için sipariş sonrası tespit edilip sipariş fiyatı üzerine eklenip alıcıya bilgisi verilecektir. Firma merkezi İSTANBUL'dur. Satın alma işlemini tamamladığınız ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve nakliye bilgi formu numarası, kargonuzu internetten takip edebilmeniz amacı ile e-mail olarak alıcıya iletilir. Kargoda yaşanabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir. Aksaklık olması durumunda alıcıya bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Tüm Türkiye'ye gönderi yapmaktayız. Firmamız teslimatı hızlı gerçekleştirmek konusunda büyük bir titizlik göstermektedir.

Kargo ücretini nasıl ödeyeceğim?
Sipariş vermiş olduğunuz ürünler en uygun fiyat ile taşıyan kargo firması ve ambar vasıtası ile teslim edilir. Fakat özel durumlarda kargo ücretinin alıcı tarafından karşılanması şartıyla müşterimizin istemiş olduğu kargo ile teslimat yaptırabilme şansı vardır. Eğer kargo ücreti alınmadı veya özel bir durum yok ise alıcı kargosunu alırken ödemesini yapar.

Kargonun çalışmasını engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu sipariş teslim süresi içinde teslim edemez ise, firmamız durumu sizlere bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde sizler siparişin iptal edilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilirsiniz.

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde [İlçe,Kasaba ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanmakta ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme olabilmektedir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler!
Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya sorun varsa KESİNLİKLE TESLİM ALMAYINIZ. Aksi takdirde kargo firmasından kaynaklanabilecek sorunların bedelini siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kargo görevlisinden tutanak düzenlemesini talep ediniz veya bizimle hemen iletişime geçerek yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi alınız.